The Definitive Guide to טיפוח הפניםבהקשר זה, ראוי לציין שגם המשתנים הרציפים של תורת ההסתברות מבוססים על תורת החבורות שמבוססת על לוגיקה דו-ערכית.

אני מסכים שאיננו יכולים לצאת מתוך עצמנו, כלומר שכל תורה נסמכת ביסודה על דרך-החשיבה האנושית. הבעיה שאני מזהה בדבריך היא שם משתמשים בדרך מחשבה דתית עמומה, הווה אומר שאתה מזהה את הניסיון הנואל לדון בבלתי-ניתן-לדיון, כגון ב"תורה אבסולותית ששואבת את תקפותה מסמכות על-אנושית כלשהי", עם משהו חיובי, במקום כמהלך מחשבתי ריק-מתוכן ומבולבל.

הדאודורנט ומברשת השיער נמצאים במגירה שמתחת לכיור, יחד עם טישו, כדוריות צמר גפן, מקלוני אוזניים וחבריהם.

אבל היא בסיסית יותר. כשאתה קובע את הטענה השנייה (קיימים שלושה מצבים), אתה אומר שהיא *אמת*. אתה חייב להשתמש בשני המצבים כאשר אתה מגדיר לוגיקה של שלושה מצבים.

כדי להדגיש את התמיכה האלוהית בשלטונם האבסולוטי, רוב המלכים סידרו לעצמם הכתרה מידיו של איש הדת הבכיר ביותר שהיה מוכן לשמש בטקס. הנביא שמואל, לשם דוגמה, משח את המלכים שאול ודוד והאפיפיור את הקיסר קרל הגדול.

אמת יש רק אחת והרבנים הם היחידים שמחזיקים בה ולכן הם יודעים שהמרובה מרובה, המועט מועט, השחור שחור, הלבן לבן וכו'. כל מי שאינו מאמץ את האמת האלוהית הזאת חושב שהמרובה מועט, והמועט מרובה, והלובן שחור, והשחור לובן וכך הלאה. האפשרות שבני תמותה הם אלו שהגדירו את המושגים היחסיים 'מעט' ו'הרבה', ושבין הלבן המוחלט לשחור המוחלט יש אינספור גוונים של אפור, כנראה כלל לא עלתה על דעתו של רבנו הגאון. אני בטוח שאם הוא היה חושב אתר על כך גם הוא היה משתכנע שמה שהוא מגדיר בתור 'מעט' האחר מגדיר בתור 'הרבה' ומה שלו נראה כשחור ייראה בעיני חדי עיין ממנו רק כאפור.

ברמה הבסיסית ביותר האמונות האנושיות מתחלקות לשתי משפחות שונות, זרות הדדית ובלתי תלויות. חסידי הדמוקרטיה משתייכים למשפחה אחת והחרדים לשנייה. אף שמבחינה לוגית לא ניתן להשתייך בו זמנית לשתי המשפחות גם יחד, איני רוצה להתחייב שאין בנמצא חרדי שאוחז גם בדעות דמוקרטיות. אני רק טוען שיש יותר אריות שאוכלים עשב וזומבים שאוהבים להשתזף בשמש. אפשר להיות חרדי ואפשר להיות דמוקרט אבל אי אפשר להיות גם זה וגם זה.

ממליצה בחום למבקרות באזור, באמת. הם גם עושים משלוחים אונליין, מסתבר, מה שמעלה את הביקורת שלי בנקודות רבות, אינספור. האתר של המסעדה פה. ***

אני מציע גם לך ליישם במהירות האפשרית את העצה שאתה מציע לשטופי המוח האחרים.

אם אתקן את הטעות איש לא יבין את כוונתך ולכן אשאיר את שגיאת הכתיב מחד ואודה לך על תיקונך מאידך.

זה שבוע קצר. מבחינתי כבר אמצע יום שני. זה הרבה אוויר, באמת.

האתר המוביל למכירת מוצרי קוסמטיקה וטיפוח פעילים ואיכותיים הנמכרים אצל קוסמטיקאיות לטיפול עור שמן, אקנה, הבהרת כתמים, קמטים, שיקום העור, פיגמנטציה, מיצוק העור

גדל הוכיח שלעולם לא נוכל להוכיח עקביות התורות המתמטיות (מעבר לכמה תורות פשוטות). לכן יש אכן צורך בקבלת העקביות של התאוריות הללו ללא הוכחות חותכות לכך. אבל אנו עדיין מאמינים בעקביות שלהן על בסיס ראיות מסוימות, לא בצורה לא-רציונלית.

"אני גם מסכים שהמתמטיקה יכולה רק לסרטט לנו את המתווים האפשריים של המציאות אבל איני חושב שהמדע מסוגל לקבוע איזה מתווה הוא נכון ואיזה לא.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The Definitive Guide to טיפוח הפנים”

Leave a Reply

Gravatar